Pobyty

POBYTY STAŁE I CZASOWE

Nasza oferta dedykowana jest dla osób, które mają utrudnioną możliwość samodzielnego funkcjonowania w środowisku domowym, wymagają opieki pielęgniarsko-opiekuńczej. Dzięki pobytowi w naszej placówce będą mogły poprawić swoją kondycję, a ich bliscy zyskają możliwość stabilizacji w codziennym życiu. Dla osób, które na stałe opiekują się osobami starszymi i przewlekle chorymi mamy także w ofercie pobyty krótkookresowe, tzw. „wytchnieniowe”. To propozycja, która pozwala osobom opiekującym się osobami starszymi czy przewlekle chorymi nie rezygnować z własnego wypoczynku. Na czas własnego urlopu, umieszczają one swojego podopiecznego w naszym ośrodku.

Nasza opieka połączona z rehabilitacją sprawi, że pobyt u nas przyniesie korzyści zarówno podopiecznemu jak i osobie, która na stałe sprawuje opiekę nad swoim bliskim.

POBYTY REHABILITACYJNE

Pobyt rehabilitacyjny dla jednej osoby niewymagającej dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych w pokoju jednoosobowym z wyżywieniem (śniadanie, obiadokolacja). Możliwość skorzystania z dwóch zabiegów rehabilitacyjnych do 30 zł każdy oraz wstęp do strefy SPA.

Pobyt rehabilitacyjny dla jednej osoby niewymagającej dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych w pokoju 2 osobowym z wyżywieniem (śniadanie, obiadokolacja). Możliwość skorzystania z dwóch zabiegów rehabilitacyjnych do 30 zł każdy oraz wstęp do strefy SPA.

Pobyt rehabilitacyjny dla dwóch osób niewymagających dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych w pokoju 2 osobowym z wyżywieniem (śniadanie, obiadokolacja). Możliwość skorzystania z dwóch zabiegów rehabilitacyjnych do 30 zł każdy oraz wstęp do strefy SPA.

POBYTY RELAKSACYJNE

Pobyt relaksacyjnych dla dwóch osób – nocleg, wyżywienie do wyboru z karty dań (śniadanie, obiad, kolacja z winem), masaż relaksacyjny, nieograniczony dostęp do strefy SPA.